Maj 20, 2017

Zespół

Zespół radców prawnych w kancelarii Poradyradcy.pl

Rafał_Panasewicz -zespół radców prawnych poradyradcy.plRafał Panasewicz – Radca Prawny

Radca prawny Rafał Panasewicz w zespole radców prawnych poradyradcy.pl specjalizuje się w prawie administracyjnym oraz w sprawach cywilnych (rodzinnych, spadkowych, zobowiązań oraz dotyczących nieruchomości), a także posiada wiedzę na temat praw regulujących transakcje i ruch w internecie. Posiada również doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw.

Rafał Panasewicz karierę zawodową zaczynał, studiując na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, od praktyki w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumenta, a następnie odbywając staż w Europejskim Centrum Konsumenckim. Następnie pracował między innymi w kancelarii adwokackiej oraz był wolontariuszem w Międzynarodowej Komisji Prawników. Posiada również doświadczenie w pracy dziennikarskiej w Polskim Radiu. Ostatnie lata pracował w administracji publicznej prowadząc postępowania administracyjne oraz reprezentował swojego pracodawcę w sprawach sądowych.

Ukończył kurs w Szkole Prawa Procesowego Ad Exemplum, studia podyplomowe dotyczące Edytorstwa Współczesnego oraz zdał egzamin radcowski.

Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe powodują, że jego działania prawne są skierowane w kierunku efektywnego i szybkiego zakończenia sprawy, co jest istotne w obecnym obrocie gospodarczym, a także życiu prywatnym jego klientów.

 

 

 


 

Michał Poczmański
Adwokat Kościelny

Prawnik w zespole radców prawnych poradyradcy.pl, adwokat kościelny specjalizujący się w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Członek Stowarzyszenia Kanonistów Polskich, a także Korpusu Adwokatów Kościelnych. Absolwent Wydziału Prawa Kanonicznego, a także Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.Posiada tytuł licencjata prawa kanonicznego (zgodnie z Konstytucją Apostolską Sapientia Christiana z 1979 roku). Obecnie jest doktorantem na Wydziale Prawa Kanonicznego UKSW.
http://www.kancelaria-kanoniczna.com/

 

 

Wiesława Kulig - Wyporska

Wiesława Kulig – Wyporska

Radca Prawny

Radca prawny specjalizujący się w prawie podatkowym oraz administracyjnym (w tym postępowaniu egzekucyjnym w administracji) z wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu prawa zdobytym w organach administracji skarbowej wszystkich instancji. Posiadaną wiedzę wykorzystuje reprezentując klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi i administracyjnymi jak również przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Wiesława Kulig – Wyporska jest również autorem kilku publikacji naukowych dotyczących w/w dziedzin prawa.  

http://bonoeventu.pl