O nas

Kancelaria Radcy Prawnego PoradyRadcy.pl

Doświadczenie

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Panasewicza specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym prawem prawa rodzinnego, prawa zobowiązań, spraw komorniczych oraz prawa spadkowego. Pomagamy również cudzoziemcom w uzyskaniu zezwolenia na pobyt oraz pracę, a także obsługujemy osoby posiadające kredyty frankowe, czyli tzw. „frankowiczów”. 

Radca prawny Rafał Panasewicz ukończył w 2007 roku Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez kilka lat, pracując w Polskim Radiu S.A., a następnie w Urzędzie do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych nabierał doświadczenia zawodowego jako prawnik oraz umiejętności miękkich, w szczególności umiejętności kontaktu z klientem trudnym. Dodatkowo, bardziej hobbistycznie, ukończył Studium Edytorstwa Współczesnego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 

Od 2015 roku Rafał Panasewicz pomaga mieszkańcom miasta Ząbki w ramach Darmowych Porad Prawnych. Prowadzi też własną kancelarię. Reprezentując klientów stara się być nie tylko prawnikiem, ale także pomocą w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych związanych z rozwodem, miejscem zamieszkania dziecka czy kontaktami z nim. 

Zespół kancelarii tworzą jej właściciel, ekspert od kredytów udzielonych we frankach szwajcarskich radca prawny Paweł Pabiniak oraz asystentka/młodszy prawnik Aleksandra Kacprzak.

INNA KANCELARIA

Czym się różnimy od innych kancelarii?

Bezpośredniość

Nie jesteśmy dużą kancelarią, a spotkanie z prawnikiem nie wymaga kilkudniowego oczekiwania.
Stawiamy na bezpośredni kontakt, bo tylko taki może zagwarantować szczerość klienta.

Specjalizacja

Zajmujemy się tematami związanymi z rodziną, zobowiązaniami, w tym kredytami frankowymi, prawem spadkowym oraz cudzoziemcami. Taka specjalizacja daje pewność, że wiemy jak się zabrać za sprawę nowego klienta.

Cel ważniejszy od drogi

Klienci nie oczekują długich procesów sądowych. Oczekują celu. Jak jest niemożliwy mówimy to już na pierwszym spotkaniu. Ustalamy wówczas taki do realizacji i dążymy do niego, także przez ugodę pozasądową.

jAK DZIAŁAMY W ROZWODZIE?

Co jest najważniejsze w rozwodzie?

Wielu przyszłych rozwodników stawia sobie za cel w postępowaniu sądowym zaszkodzenie jeszcze małżonkowi. Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Panasewicza stara się takim osobom wytłumaczyć już na pierwszym spotkaniu, że celem postępowania jest po pierwsze ochrona dzieci, po drugie ochrona interesu klienta, a po trzecie jak najszybciej uzyskany wyrok rozwodowy

MAJĄTEK KLIENTA
OCHRONA DZIECI
SZYBKI WYROK
O NAS

NASZ ZESPÓŁ

Rafał Panasewicz

właściciel kancelarii
radca prawny
radca prawny kredyt we frankach

Paweł Pabiniak

radca prawny
specjalista w dziedzinie spraw dot. kredytów frankowych
zespół kancelarii Rafała Panasewicza

Aleksandra Kacprzak

asystentka prawna/młodszy prawnik
umów się na poradę prawną przez skype'a

W obecnej sytuacji umożliwiamy spotkanie przez Skype'a
Zapraszamy do umawiania się.

 

 

Kancelaria Prawna Poradyradcy.pl 
ul. Targowa 59, lok. 4a
03-729 Warszawa 
Tel. 721 854 998

kontakt@poradyradcy.pl