Czerwiec 17, 2015

Radca prawny – kontakt

Kontakt z Radcą Prawnym

Masz pytania? Chcesz poznać ofertę? Radca prawny w Ząbkach oraz niedaleko metra Dworzec Wileński w Warszawie czeka na Twój kontakt.

Aby kontakt z radcą prawnym był jak najbardziej skuteczny i by jak najpełniej przekazać radcy prawnemu istotę sprawy, przed rozmową w kancelarii należy uprzednio się przygotować. Proszę o zebranie wszelkich dokumentów, odpisów oraz przygotowanie ich kopii w razie konieczności pozostawienia ich w kancelarii. Na początku można także dokumenty sfotografować oraz przesłać radcy prawnemu na maila: kontakt@poradyradcy.pl wraz z rzeczowym opisem sprawy.

W trakcie rozmowy proszę o wyjawienie wszystkich okoliczności, także tych nieprzychylnych klientowi, bowiem gdy radca prawny dowiaduje się o nich w trakcie np. rozprawy sądowej, nie jest w stanie uchronić klienta przed negatywnymi konsekwencjami np. przed przegraniem sprawy.

W szczególności  ostrzegam wszystkie osoby zamierzające wnieść pozew o rozwód, ponieważ proces ten zawsze jest trudny zarówno administracyjnie, jak i emocjonalnie. Zapraszam do przeczytania krótkiego kompendium dt. rozwodów w artykule  – Rozwód. W obronie interesów strony pomoże radca prawny.

+48 721 854 998

lub

kontakt@poradyradcy.pl

Jak trafić do Kancelarii Radcy Prawnego przy ul. Ząbkowskiej 14 lok. 3?

Wychodząc z metra Dworzec Wileński czy też z dworca kolejowego  – Dworzec Wileński, należy kierować się do wyjścia przy Galerii Wileńskiej, bądź na ulicę Białostocką. Należy iść prosto, następnie skręcić w ulicę Ząbkowską. Przy numerze 14 należy wejść w bramę i iść do końca. Lokal znajduje się na parterze.